esf logo msmsm logo mnsa logo mkokybes 300x136

Europos Sąjungos struktūrinių fondų/ Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“

2023 metų kovo 6–10 dienomis progimnazijoje vyko projekto „Kokybės krepšelis” veiklos – mokymai mokiniams “Inovatyvus mąstymas ir efektyvus mokymasis”>>>>>

2023 m. balandžio mėn. išsiųstas laiškas „Gabijos“ progimnazijos bendruomenei>>>>>

2022 metų gruodžio 13 dieną progimnazija dalyvavo Klaipėdos miesto mokyklų, dalyvaujančių projekte „Kokybės krepšelis“ veiklose, metodinėje dienoje.

Direktorės Ingos Kurlavičienės pranešimas>>>>>

Progimnazijoje įgyvendinant projekto “Kokybės krepšelis” veiklas, įgūdžius ir gebėjimus tobulina ne tik pedagogai, bet ir mokiniai.

Daugiau>>>>>

Įgyvendindami projekto „Kokybės krepšelis“ plano veiklas progimnazijos mokytojai daug laiko skyrė kvalifikacijos tobulinimui.

Daugiau>>>>>

2022 metų  pavasarį progimnazijoje įgyvendintos projekto „Kokybės krepšelis“ veiklos - patyriminio ugdymosi projektinės veiklos pagal mokinių pasirinktas temas.

Daugiau>>>>>>

KLAIPĖDOS „GABIJOS“ PROGIMNAZIJOS VEIKLOS TOBULINIMO ATASKAITA (už pirmuosius veiklos tobulinimo metus)>>>>>

KLAIPĖDOS „GABIJOS“ PROGIMNAZIJOS VEIKLOS TOBULINIMO PLANAS>>>>>

Skaitmeninės užduotys, sukurtos „Gabijos“ progimnazijos mokytojų, skirtos atlikti planšetiniais kompiuteriais>>>>>