2014 m. spalio 8 d. Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktoriaus įsakymu „Gabijos“ progimnazijai pakartotinai suteiktas „OLWEUS mokyklos“ vardas 2014-2015 ir 2015-2016 mokslo metams.

Vadovaujantis 2012 m. birželio mėn. Olweus patyčių prevencijos programos kokybės užtikrinimo sistemos audito ataskaitomis Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktoriaus 2012 m. rugsėjo 11 d. įsakymu „Gabijos“ progimnazijai suteiktas „Olweus mokyklos“ vardas 2012-2014 mokslo metams.

Nuo 2008 m. mokykla dalyvauja Olweus patyčių prevencijos programoje. Ši programa sukurta Norvegijoje, jos autorius – Bergano Universiteto profesorius Dan Olweus, daugiau kaip 30 metų nagrinėjantis patyčių, smurto ir priekabiavimo temas.

Šios programos esmė – išmokyti visą mokyklos personalą atpažinti, pastebėti patyčias ir tinkamai į jas reaguoti.

OLWEUS PROGRAMOS KOKYBĖS PLANAS 2011/2012 M.M.

Mokyklos Olweus programos instruktoriusJūratė Gelžinienė

Mokyklos Olweus programos koordinatoriusDalia Jovaišienė

Mokykloje yra sudarytos 3 mokymosi ir supervizijų grupės. Visas mokyklos personalas kas dvi savaites renkasi į šias grupes. Grupių užsiėmimai vyksta po 90 min.

Mokymosi ir supervizijų grupių lyderiai:

Aušra Gavšinienė ir Olga Lupan,

Raimonda Salienė ir Jelena Volkova,

Rima Norkienė ir Zoja Stravinskienė.

Mokytojų grupelė Olweus programos susirinkime

Dar apie Olweus programą (RU)>>>>>