Šiuo metu laisvos mokymosi vietos>>>>>>

INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į KLAIPĖDOS „GABIJOS“ PROGIMNAZIJĄ 2020–2021 MOKSLO METAMS

Registracija vykdoma Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje ,,Priėmimas į mokyklas“:

• į 1 klases nuo 2020 m. kovo 2 d. 10 val.
  • į 5 klases nuo 2020 m. kovo 5 d. 10 val.
  • į likusias klases nuo 2020 m. kovo 9 d. 10 val.

Pagrindinis priėmimas mokytis 2020–2021 m. m. vykdomas 2020 m. gegužės 6–31 d. Minėtomis dienomis bus sustabdytas prašymo mokytis informacinėje sistemoje registravimas.

Prašymai informacinėje sistemoje registruojami, pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje, pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą.

Daugiau informacijos dėl mokinių priėmimo į savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2020–2021 m. m. >>>>>

Aktualiausia su priėmimu 2020–2021 mokslo metams susijusi informacija skelbiama  Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje „Priėmimas į mokyklas“ >>>>>

Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos direktoriaus įsakymas „Dėl mokinių priėmimo komisijos sudėties tvirtinimo ir veiklos organizavimo>>>>>

Priėmimo komisijos funkcijos:

1. vykdo užregistruotuose prašymuose pateiktų duomenų patikrą iki pagrindinio priėmimo vykdymo pradžios;
  2. nagrinėja mokyklos vadovo pateiktus motyvacijos vertinimo rezultatus ir juos tvirtina protokoliniu nutarimu;
  3. vertina priimtų asmenų pateiktus priėmimo dokumentus;
  4. teikia siūlymus mokyklos vadovui dėl priėmimo komisijos veiklos tobulinimo;
  5. atlieka kitus su priėmimu susijusius mokyklos vadovo pavedimus.

Į Klaipėdos „Gabijos“ progimnaziją mokiniai priimami vadovaujantis „Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu“, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-12-22 d. sprendimu Nr. T2-296 (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 31 d. sprendimo Nr. T2-10 redakcija)>>>>>

Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytos „Gabijos“ progimnazijos teritorijos ribos:

Aguonų g., Agluonos g., Alyvų g., Audėjų g., Aukštaičių g., Balandžių g., Baltikalnio g., Bangų g., Bastionų g., Barškių g., Bičiulių g., Butsargių g., Bijūnų g., Birutės g., Dzūkų g., Dienovidžio g., Galinio Pylimo g., Gindulių g., Gluosnių g., Gluosnių skg., Graumenės g., Grįžgatvio g., Gegučių g., Gėlių g., Jurginų g., Jaunystės g., Joniškės g., Jotvingių g., Kapsų g., Karališkių g., Kauno g., Kooperacijos g., Klausmylių g., Klemiškės g., Kražių g., Kūlių vartų g., Kuosų g., Labguvos g., Lankiškių g., Laukų g., Lakštučių g., Lelijų g., Naktigonės g., Nemuno g. (Nr. 1–63), Medikių g., Mokyklos g., Minijos g. (Nr. 1–91 ir Nr. 93, 95), Obelų g., Paryžiaus Komunos g., Pilupėnų g., Peleikių g., Ragainės g., Raganių 1-oji–4-oji g., Rasos g., Renetų g., Ryto g., Rūko g., Ryšininkų g., Rumpiškės g., Rūtų g., Sandėlių g., Saulės g., Saulėlydžio g., Saulėtekio g., Sinagogų g., Slyvų g., Spindulio g., Sausio 15-osios g., Šermukšnių g., Šienpjovių g., Šilutės pl. (Nr. 1–29 ir Nr. 31, 33), Taikos pr. (Nr. 1–59), Tilžės g., Technikos g., Telšių g., Tylos g., Tolminkiemio g., Trinyčių g., Turgaus a., Tulpių g., Urbikių g., Užlaukio g., Varnių g., Varnėnų g., Verpėjų g., Vėluvos g., Vyšnių g., zanavykų g., Mažoji Zanavykų g., Žemaičių g., Žiedų skg., Žuvėdrų Tako g.

Mokinių ir tėvelių dėmesiui: mokyklinę uniformą galite užsisakyti parduotuvėje „Uniformos“, Taikos pr. 84. Darbo laikas: I-V nuo 10.00 iki 19.00, VI nuo 10.00 iki 16.00. Telefonai pasiteirauti: 8(46)311970; 8 615 52012, 8 618 14158.