i.have.rights.logo

Nuo šių 2016 m. rugsėjo mėnesio mūsų progimnazija dalyvauja tarptautinio  projekto „I HAVE RIGHTS“  (N°2016-1-FR01-KA201-024133, Erasmus + programa, KA2 veikla) veiklose. Projekto veiklos numatytos dvejiems metams, jose dalyvaus progimnazijos 6, 7 klasių mokiniai. 2016 m. spalio 14 dieną  Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto patalpose vyko projekto partnerių susitikimas, kuriame pristatėme savo mokyklas, kalbėjome apie vaikų teisių pažeidimo problemas mokyklose. Projekto koordinatoriai Lietuvoje (Klaipėdos universitetas) išsamiai supažindino su numatytomis projekto veiklomis, jų įgyvendinimo terminais, projekto tikslais.

Klaipėdos universitetas yra šio projekto partneris, o pagrindiniai projekto tikslai –  atskleisti diskriminavimo, vaikų teisių pažeidimo problemas mokyklose, nustatyti jų priežastis bei parengti prevencijos priemonių paketą, siekiant sumažinti tokio pobūdžio reiškinius ugdymo institucijose. Tarptautinis mokslininkų konsorciumas parengs tyrimo instrumentą bei atliks tyrimus mokyklose, organizuos mokymus-seminarus pedagogams, ieškos sprendimų ir priemonių kaip tobulinti nediskriminavimo politikos strategiją mokyklose, pasitelkiant mokslo bei švietimo organizacijas.

Projekto partnerių susitikimo programa>>>>>

Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos pristatymas projekto partnerių susitikime>>>>>

2017 m. rugsėjo 25–29 dienomis Italijoje, Sienos universitete, vyko tarptautiniai 40 valandų trukmės mokymai “Expert In Multicultural School Enviroment“>>>>>