• 2017 m. rugsėjo 25–29 dienomis Italijoje, Sienos universitete, vyko tarptautiniai 40 valandų trukmės mokymai “Expert In Multicultural School Environment“.
  • Mokymuose dalyvavo mokytojai iš Belgijos, Graikijos, Italijos, JAV, Portugalijos, Prancūzijos ir Lietuvos.
  • Lietuvą atstovavo Klaipėdos „Versmės“, „Verdenės“, „Gedminų“ ir „Gabijos“ progimnazijų, Kauno „Aleksandro Puškino“ gimnazijos mokytojai ir Klaipėdos universiteto dėstytojai.
  • Mokymuose buvo diskutuojama apie efektyvaus švietimo organizavimą daugiakultūrėje mokyklos aplinkoje, apie migracijos daromą įtaką Europos Sąjungos šalių švietimui, buvo analizuojami Žmogaus teises deklaruojantys bei reglamentuojantys dokumentai, ypatingas dėmesys buvo skiriamas Vaiko teisių konvencijos nuostatų aptarimui.
  • Mokytojai mokymuose įgijo tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo, darbo daugiakultūrėje klasėje organizavimo, pamokos planavimo, metodų parinkimo kompetencijų, tobulino užsienio kalbos vartojimo, komunikavimo, komandinio darbo, aktyvaus klausymo, savianalizės, gebėjimo reflektuoti ir kt. įgūdžių.

Mokymų programa>>>>>

Mokymų akimirkos>>>>>