Partneriai:

Duration:

01-09-2016 – 30-06-2017

Tikslas ir uždaviniai.

Projekto veiklomis siekiama įtikinti mokinius, jog jie patys yra atsakingi už tai, kaip gyvens ateityje,  parodyti sveiko gyvenimo būdo svarbą, paskatinti sveikai maitintis, sportuoti. Mokiniai mokysis skirti sveiką ir nesveiką maistą, aiškinsis narkotikų vartojimo pasekmes. Dalyvaudami įvairiuose sporto ir edukaciniuose užsiėmimuose, mobilumo veiklų metu abiejų šalių projekto dalyviai lavins socialinius, bendravimo anglų kalba įgūdžius.

Purpose and aims.

The project activities aim at persuading the students to take responsibility for their own life in the future, indicating the necessity of a healthy lifestyle, fostering  healthy eating, the participation in sport activities. The students will learn to distinguish between healthy and unhealthy food, look through the possible outcomes of becoming drug addicts.  The participants of the project from both countries will improve social and communicative skills in English through the participation in various sport and educational activities during mobility sessions.

Numatomos veiklos (Activity content):

Data / Date

Veikla / Activity

2016-09,10

Projekto vykdymo grupės subūrimas, plano sudarymas.

Creating a project team and plan.

2016-10

Projekto tikslų ir uždavinių pristatymas mokiniams.

Presenting the purpose and aims of the project to the students.

2016–2017

Projekto blogo sukūrimas, nuolatinis informacijos apie vykdomas veiklas publikavimas.

Creating a blog of the project, giving regular reports on the ongoing work.

2016–2017

Sportas įvairiose aplinkose: Ledo arenoje, pajūryje, batutų parke „Jump Space“, laipiojimo uolomis centre „Scala Dream“, cirko mokykloje (Turku) ir kt.

Engaging in sport activities in different environments: in the ice arena, on the beach, in the trampolines‘ park “Jump Space“, in the climbing club “Scala Dream“, in the circus school (Turku) etc.

2016-10-28 6a ir 6b klasių mokiniai surengė penktokų krikštynas, kuriose buvo gausu judrių užduočių.>>>>>

On 28th October, 2016 the 6th graders organized a christening event for the 5th graders offering lots of sports activities.>>>>>

Gruodžio 9d. 6a klasės mokiniai vyko į batutų parką ,,SKYPARK‘‘, kur smagiai leido laiką aktyviai sportuodami>>>>>

On December 9, students from 6a went to the trampoline park ‘SKYPARK’ where they had a great time being actively involved in sports>>>>>

2016-11, 12

Pasikeitimas el. adresais, susirašinėjimas.

Exchanging of email addresses, communicating via email.

2016-12

Mokinių apklausa, siekiant nustatyti  jų supratimo apie sveiką gyvenimo būda lygį: supratimas apie sporto svarbą, kokius sporto užsiėmimus lanko, ką žino apie sveiką – nesveiką maistą ir pan.).

Creating and filling in a common questionnaire to identify the level of the present students‘ knowledge about a healthy lifestyle: what sport activities they are involved into, what their awareness of healthy-unhealthy food is etc.

2016-12

Asmeninio sveiko gyvenimo būdo plano sudarymas.

Making a personal plan of a healthy lifestyle.

Sveikinimo atvirukų į Suomiją ir Lietuvą rašymas, išsiuntimas>>>>>

Writing and sending greeting cards to Finland and Lithuania>>>>>

2017-01

Tėvų apklausa dėl svečių grupės priėmimo.

Conducting a parents‘ survey about welcoming a guest‘s group.

2017-01

Turku Kahari mokyklos mokiniai parengė trumpus pristatymus apie savo miestą:

Students of Turku Kahari school prepared short presentations of their city:

„Aurariver“>>>>>

„Turun linna“>>>>>

„Aurajoki“>>>>>

2017-01

Savo mėgstamiausios sporto šakos pristatymas: prezentacija, video, plakatas ar pan.

Presenting favourite sport activities: presentations, videos, posters etc.

2017-02

Kūrybinių darbų apie sveiką-nesveiką maistą kūrimas ir pristatymas.

Making and presenting creative works of healthy-unhealthy food.

2017-03

Europos savaitė.

Organizing a European week.

2017-03

Klasės valandėlė-viktorina, skirta narkotikų prevencijai „Pažink savo priešą“.

Conducting a class hour-quiz dedicated to drug prevention “Know Your Enemy“.

2017-03, 04

Suomių kalbos pamokėlės.

Learning Finnish.

2017-03-27– 2017-04-02

„Gabijos“ progimnazijos projekto dalyvių išvyka į Turku.

Visiting Turku. The participants of the project from

“Gabijos“ progymnasium.

2017-05-15–

2017-05-21

Turku Kahari mokyklos projekto dalyvių  išvyka į Klaipėdą.

Visiting Klaipeda. The participants of the project fromTurku Kahari school.

2017-06

Klausimyno apie mokinių dalyvavimo projekte rezultatus sudarymas ir pildymas. Projekto rezultatų aptarimas.

Preparing and completing a questionnaire on the results of  students‘ participation in the project.