Mokyklos misija

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas švietimo paslaugas, atitinkančias nuolat kintančios visuomenės reikmes, tenkinti Klaipėdos miesto mokinių ugdymosi poreikius pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo pirmos dalies ugdymo programas, sudaryti mokiniams lygias ugdymosi galimybes ir sąlygas, racionaliai, taupiai ir tikslingai naudoti įstaigai skirtus išteklius.

Mokyklos vizija

„Gabijos“ progimnazija – demokratiška, saugi, šiuolaikiška, atvira kaitai, patraukli ugdymo turiniu ir darbo metodais švietimo įstaiga.

Mokyklos uniforma – tamsiai mėlynas švarkas su progimnazijos logotipu, tamsiai mėlynas džemperis su progimnazijos logotipu arba liemenė su progimnazijos logotipu

Mokyklos simbolika - vėliava, ženkliukas su logotipu.

Informavimo priemonės – laikraštis „Gabijos“ ekspresas“, interneto svetainė http://www.gabijos.klaipeda.lm.lt

Tradiciniai renginiai:

Rugsėjo 1-osios šventė,