PROJEKTAS „LYDERIŲ LAIKAS 3“

2017 m. vasario 24 d. pasirašius Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro, Projekto vykdytojo, ir Europos socialinio fondo agentūros sutartį, prasidėjo „Lyderių laiko 3“ įgyvendinimas.

„Lyderių laikas 3“ – nacionalinis švietimo projektas. Vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Dalyvauti trečiajame etape 2017–2020 m. įtraukiamos ir kitos 45 savivaldybės, jų švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės. Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija dalyvauja šiame projekte.

Pagrindinė savivaldybės veikla projekte – pokyčio projekto sukūrimas ir įgyvendinimas.

Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos „Lyderių laikas 3“ darbo grupė:

Inga Kurlavičienė, direktorė – pirmininkė;

Aušra Gavšinienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – narė;

Dalia Ruigė, socialinė pedagogė, mokyklos tarybos atstovė – narė;

Rima Norkienė – anglų kalbos mokytoja – narė;

Irina Boris, pradinių klasių mokytoja – narė.