Gegužės 7 dieną mūsų progimnazijoje vyko mokyklų rusų dėstomąja kalba 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo ir eilėraščių iliustracijų konkursas „Pavasario simfonija“, kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokinės. Joms neblogai sekėsi. Raiškiojo skaitymo konkurse 3a klasės mokinė Darija Šokun (mokytoja Žaneta Vitkienė)  pelnė I vietą 3-4 klasių amžiaus grupėje, o 2a klasės mokinė Diana Bliudžiūtė (mokytoja Rita Galbogienė)  1-2 klasių grupėje pelnė II vietą. Labai gražų piešinį nupiešė ir eilėraščių iliustracijų konkurse 3-4 klasių amžiaus grupėje III vietą užėmė 4a klasės mokinė Kiara Matvejeva (mokytoja – Žaneta Vitkienė).

• Pavasario.simfonija1
  • Pavasario.simfonija2