Kalbos vartojimas. 7 kl. (2 užduotys)

Tema. Tekstų paskirtis ir struktūra. (aut. – R.A.)

A lygio užduotis. Naudodamiesi programa www.canva.com, pasirinkę patikusį šabloną - pavyzdį (mokyklinis plakatas, reklaminis plakatas ir kt.) parašykite motyvuotą laišką pasirinktos įmonės, kurioje norėtumėte vasarą įsidarbinti, vadovui.

Prieiga>>>>>

Pg lygio užduotis. Naudodamiesi programa www.canva.com, pasirinkę patikusį šabloną - pavyzdį (mokyklinis plakatas, reklaminis plakatas ir kt.) parašykite draugui motyvuotą  atsakymą elektroniniu laišku į kvietimą kartu pažiūrėti spektaklį.

Prieiga>>>>>

Pt lygio užduotis. Naudodamiesi programa www.canva.com, pasirinkę patikusį šabloną - pavyzdį (mokyklinis plakatas, reklaminis plakatas ir kt.) sukurkite elektrotroninį laišką draugui ir pakvieskite kartu pažiūrėti spektaklį.

Prieiga>>>>>

Tema. Tekstų paskirtis ir struktūra. Chronologinis minčių dėstymas. (aut. – D.Ž.)

A lygio užduotis.  Perskaitykite tekstą. Įrašykite sakinių eilės numerius į jiems skirtas vietas.

Prieiga>>>>>

Pg lygio užduotis. Perskaitykite tekstą. Įrašykite sakinių eilės numerius į jiems skirtas vietas.

Prieiga>>>>>

Pt lygio užduotis. Susimaišė teksto pastraipos. Sunumeruok eilės tvarka.