„Lietuvių kalbos mokausi kitaip!“

Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonės 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ projektą „Lietuvių kalbos mokausi kitaip!“>>>>> (2018–2020. Partneriai – Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija.  Projekto tikslas – pagerinti 8 klasės mokinių rašymo lietuvių kalba pasiekimus sukuriant elektroninių užduočių, skirtų atlikti planšetiniais kompiuteriais, sistemą. Programos koordinatorės – Inga Kurlavičienė, Raimonda Salienė, projekto veiklas įgyvendina abiejų mokyklų lietuvių kalbos mokytojai:

Aušra Gavšinienė (A.G.), „Gabijos“ progimnazija;

Lina Litvinė (L.L.), „Gabijos“ progimnazija;

Raimonda Salienė (R.S.), „Gabijos“ progimnazija;

Rita Galbogienė (R.G.), „Gabijos“ progimnazija;

Daiva Žukienė (D.Ž.), „Gabijos“ progimnazija;

Žaneta Vitkienė (Ž.V.), „Gabijos“ progimnazija;

Giedrius Rimkus (G.R.), „Gabijos“ progimnazija;

Stefanija Vaičiulienė (S.V.), „Gabijos“ progimnazija;

Raimonda Alysienė (R.A.), Martyno Mažvydo progimnazija;

Vida Milkintienė (V.M.), Martyno Mažvydo progimnazija;

Jolanta Kasiliauskienė (J.K.), Martyno Mažvydo progimnazija;

Aušra Bambalienė (A.B.), Martyno Mažvydo progimnazija;

Lina Tekorienė (L.T.), Martyno Mažvydo progimnazija.

Dar apie projekto veiklas>>>>>

Kalbos sistemos pažinimas, morfologija, rašyba, sintaksė ir skyryba. 8 kl. (40 užduočių)

Kalbos vartojimas. 8 kl. (6 užduotys)

Skaitomo teksto suvokimas, literatūrinio kūrinio ir literatūros teorijos sąvokų pažinimas. 8 kl. (13 užduočių)